saç bakımı nasıl yapılır

warning: Creating default object from empty value in /home/kadin/domains/kadinpenceresi.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kış Aylarında Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Bakımlı saçlara sahip olmayı kim istemez ki..Özellikle kış aylarında saç bakımı oldukça önemlidir..soğuk havanında etkisiyle saçlar daha fazla yıparanabilir..Güzelliğin ve bakımın göstergesi olan saçlarınızı kışın nasıl koruyacağınızı biliyor musunuz?

Hisar Intercontinental Hospital Dermatoloji Uzmanı Dr. Funda Ataman’dan kış aylarında saç bakımının nasıl yapılması gerektiğini öğrendik…

Saçlarım Sağlıkla Parlasın Diyorsanız…
Saçınızı seyrek yıkayın. Fazla yıkamak saçı kurutur, kırılarak yıpranmasına neden olur. 3 günde bir yıkamak büyük şehir yaşamanın kirli havasında zorunludur. Temiz bir çevrede yaşama olanağınız varsa bunu 5 günde bire çıkarabilirsiniz.

Saç Bakımı Neden Önemli


Güzel ve bakımlı saçlara sahip olmak her kadının isteğidir..Saç bakımı kolay bir işlem gibi görünse de, bakım kürünüzü bir rezalete çevirmemek için uzak durmanız gereken durumlar var.

- Profesyonel olmayan reçetesiz saç bakım ürünlerinin çoğu yalan vaatlerde bulunur.

- Kâküllerini kendiniz kesmeye kalkışmayın. Tüm kesim işlemlerini, kâkülleri bile, kuaförünüze bırakın. Geri dönüşü olmayan bir hata yapmak istemezsiniz.

- Yazın, güneş, klor, tuzlu su üçlüsüne karşı saçlarınızı güneş koruyucu bir ürünle korumayı bir alışkanlık haline getirin.

- Renk açıcı saç bakım ürünlerinizi haftada bir kereden fazla uygulamayın. Bu ürünlerin saç tellerindeki gerekli yağları ve nemi emdiğini unutmayın.

sponsorlu bağlantılar

Anket

Televizyonda dizi izlerken en çok neye dikkat edersiniz:

Son yorumlar

Son konular

nid)); if ($sebil=='') $sebil = 'node/'.$term->nid; echo ' - '. $term->title .'
'; } ?>
İçeriği paylaş