diyet nasıl yapılır

warning: Creating default object from empty value in /home/kadin/domains/kadinpenceresi.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dr. Ayça Kaya'dan Yeni Yıl Diyeti


Sürekli diyete başlayıp başarılı olamayanlardanmsınız?diyet kurallarını bilmiyorsanız dr ayça kaya nın diyet kuralları ile yaza kadar forma girin
Yeni yılla birlikte yeni kararlar alıyoruz. Siz de 2013'te vücudunuzda birikmiş yağlara ve fazla kilolara "elveda" demek istiyorsanız Dr. Ayça Kaya'nın yeni yıl diyeti kurallarını dikkatli okuyun.

KENDİ KENDİNİZİN KOÇU OLUN, ASLA PES ETMEYİN
Zayıflamada en önemli nokta motivasyondur. Unutmayın, inanırsanız başarırsınız! “Ben yeni yıla 4 kilo daha zayıf gireceğim” derseniz, bunu başarmamanız için hiçbir engeliniz olmayacaktır. Kimse inanmasa bile, siz kendinize inanın.

ACIKMADIKÇA YEMEYİN

Diyet Yaparken Yapılan Hatalar Kilo Vermeyi Engelliyor


Diyette olmanıza rağmen kilo veremiyorsanız, bir yerlerde yanlış yapıyorsunuz demektir. İşte diyet sırasında gözden kaçan 10 hata:

1. Öğün atlamak Öğün atlamayı alışkanlık haline getirmeyin. Çünkü atlanan her öğünden sonra, diğer öğündeki besin tüketimi daha fazla olur. Beslenmenizi bu konuda yeniden gözden geçirin. Gün içinde tükettiğiniz yiyecekleri, 5-6 öğün olacak şekilde ayarlamaya çalışın, az ve sık beslenin. Üç saatten fazla aç kalmamaya çalışın. Az ve sık yeme prensibiyle metabolik hızınız artar, kan şekeriniz dengelenir ve açlık hissetmezsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Anket

Televizyonda dizi izlerken en çok neye dikkat edersiniz:

Son yorumlar

Son konular

nid)); if ($sebil=='') $sebil = 'node/'.$term->nid; echo ' - '. $term->title .'
'; } ?>
İçeriği paylaş